Thu, Feb 11 | Online

"Kā atgūt dabisko sātu?"

Ēst mēreni un atbilstoši bez gramu skaitīšanas - tas ir dabiski. Es esmu dzīvs piemērs, ka to var apgūt. Ir tikai jāatgriežas savā ķermenī. Runāsim par to, kā to izdarīt - nodarbība un meditācija. Viens vakars un viens rīts. Tiekamies!
Registration is Closed

Laiks & Vieta

Feb 11, 6:30 PM – 8:30 PM
Online

Par pasākumu

Es neesmu bijis no cilvēkiem, kas no bērna kājas mācējis apstāties ar ēdienu. 

Tik ļoti nē! Reiz, ceļojumā uz Grieķiju, brālis apcēla mani, jo es devos pie bufetes jau laikam 3x vai 4x un viņš teica vai jau nepietiks ēst, uz ko es atbildēju - “Ēdīšu, kamēr būšu paēdusi.” Tagad ir smieklīgi, bet tad jutu kaunu, protams. Šādi, lūdzu, saviem tuvajiem nesakiet un nenorādiet cik ēst, bet jāteic, tas manī palika. Man taču ne sajēgas nebija tad – kad beigt ēst. Nu kā, kad? Kad ēdiens beigsies, kad smagi paliek, kad nezinu..   

Man ļoti patīk paēst un priekš manis ēdiens ir ne tikai degviela, bet arī radošs process, garšu bauda un vienkārši iepriecinošs brīdis reizumis – tomēr tas viss man bija jāmācās savienot ar vēlmi palikt vienā izmērā un bez diētas.     Esmu dzīvs piemērs tam, ka atgriezties pie ķermeņa dabiskajiem signāliem ir iespējams, jo tie ir iedzimti.  

Es zinu, ka šī tēma – dabiskā sāta sajūta ir tuva ne tikai man, tādēļ, pēc ilgām pārdomām, es ar lielu, lielu prieku Tev saku – esmu izveidojusi vienas dienas nodarbību tam. Ja Tev patiks – mēs turpināsim šo tēmu tālāk, sarunāts?   Tā būs nodarbība, kura arī ļoti praktiska un derēs gan tiem, kas ir jau apguvuši Apzinātas ēšanas kursu un grib atsvaidzināt zināšanas, gan tiem, kas neko nezina. Došu Tev ļoti vērtīgu, konkrētu apzinātas ēšanas rīku kā savu sātu noteikt un daudzus praktiskus rīkus, kas palīdzējuši man ikdienā – ko esmu veidojusi pati kā savus mazos noteikumus. :)  

 Šim nav nekāda sakara ar diētu, šī būs tikai viena lekcija no vesela cikla, ko gribu Tev dot. Ja meklē ātru veidu kā notievēt, šis nav Tev, bet šis ir ļoti Tev, ja gribi atjaunot saikni ar savu ķermeni.

Tātad – 2h nodarbība ceturtdienas vakarā un rīta meditācija svētdienā – šoreiz rīts, jo tad mūsu ķermenis un prāts ir vissvaigākais kontakta atjaunošanai. Abu nodarbību cena kopā 25 eur.  Tikai meditācija bez lekcijas – 7 eur.

Pieteikšanās šeit vai raksti man zane.fitfoodie@gmail.com    

Es esmu ļoti, ļoti priecīga par šo tikšanos! Uz pavisam drīzu!

Registration is Closed

Dalies ar draugiem

UZZINI PIRMAIS (NODARBĪBAS & MEDITĀCIJAS)

KONTAKTI

Nāc ciemos ! Mani var satikt pašā Rīgas centrā-

People Fitness Riga
Ernesta Birznieka Upīša 21E

Tāpat priecāšos saņemt ziņas, izmantojot kādu no sociālajiem tīkliem.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon